Валенсія: Райан, Монтойя (Баккал, 67 хв.), Везу (Мустафі, 46 хв.), Абденнур, Гайя, Перес (К) (Рафа Світ, 86 хв.), Медрала, Пареха, Канселье, Санті Міна, Алькасер.

Лас-Пальмас: Варас, Маседо, Кастельяно, Вісенте Гомес (Монторо, 62 хв.), Давид Гарсія, Бігас, Ель Жар, Меса, Левайя, Вієра (Араужо, 84 хв.), Боатенг (Момо, 59 хв. ).

22 серпня 2016 року, стадіон Месталья, Суддя: Віканді Гаррідо.

Попередження: Міна, Медрала, Боатенг, Лівайя.

Сезон 16-17 Валенсія почала на своєму полі з незручним для себе і колючим Лас-Пальмасом.

На правах господарів, футболісти Валенсії почали зустріч дуже активно. На 3-й хвилині Хосе Гайя побачив, що воротар Пальм Хаві Варас вийшов далеко з воріт і метрів з 30-ти закинув йому за спину парашутик, однак кіпер встиг повернутися на лінію і перевів м'яч на кутовий, яких, до слова, Валенсія подала в цьому матчі більше 10 штук.

І все ж гол назрівав. І відбувся він на 5-й хвилині. Парехо від лівого кутового прапорця виконав хороший навіс в штрафну на ближню штангу, де Санті Міна головою точно пробив по воротах: 1-0.

Після забитого м'яча, господарі трохи зменшили свою активність, чим скористався Лас-Пальмас. На 16-й хвилині помилку допустила оборона господарів поля: Абденнур пішов в опорну зону, де не зміг запобігти контратаку, в результаті його пішов страхувати лівий захисник Гайя і з його вільного позиції гості виконали хорошу подачу в штрафну Валенсії, де Ліва безперешкодно розстріляв Райана. Австралієць не виручив в цьому епізоді.

Валенсія продовжувала грати в атакуючий, використовуючи пресинг і невеликий точний пас. Однак, потворна гра хазяйської оборони зводила нанівець всі атаки левантійців.

На цею раз помилився Інший центральний захисник - Рубен Везу, Який НЕ запобіг Гостра пас в штрафну через свою зону, и Жоао Канселье сфолив у штрафному майданчика, зачепи Роке Месу. Арбітр вказано на 11-метрову Позначку. І Хонатан Вієра реалізував свой шанс, пробивши верхом по центру воріт. Райан же впавши в лівий від центру кут.

На цьом проблеми в обороні господарів НЕ закінчіліся. Знову помилився Абденнур в центрі поля, і м'яч БУВ доставлених на правий фланг атаки гостей, зону де повинен БУВ играть Гайя. Однако, Хосе НЕ встіг вернуться в оборону, после свого рейду вперед. І знову Гості виконан безперешкодній навіс в штрафну, де Кевін Прінс-Боатенг головою враз ворота Валенсії. Це БУВ третій удар гостей у площинах воріт, и снова Мет Райан НЕ віручів господарів.

Незважаючі на пропущені голи, Валенсія як и Ранее активно атакувала, вікорістовуючі як фланги, так и центр поля. Одна з таких атак закінчілася Кутовий. После подачі з Кутового прапорця и розіграшу м'яча біля воріт гостей, Санті Міна скороти розрив в Рахунку до мінімуму ще до Перерва.

После Перерва Айестаран випустила Шкодрана Мустафи вместо Рубена Везу, щоб зміцніті оборону. І цею Хід собі Повністю віправдав. Німецький захисник Дійсно Додав упевненості діям господарів біля своих воріт. Шкодран Вийшов на поле з Палаюча очима, и очень Хотів помочь своїй команді.

Валенсія як и Ранее атакувала, годиною на кілька хвилин прітіскаючі гостей до штрафного майданчика. В одному з моментів Альваро Медрала відмінно зіграв в центрі поля и Вивів Санті Міну 1 на 1 з воротарів гостей, но Санті НЕ зміг переграті Хаві Варас.

Хороший момент так само упустивши и Пако Алькасер, потужного пробивши з 20-ти метрів.

У середіні 2 тайму Закарія Баккалі змінів Монтойю и Надав додаткової агресії атакам левантійців. Однако, Нічого осмислення бельгієць НЕ зміг сделать.

Айестаран різікнув в кінці матчу и на 86-й хвіліні прибравши з поля Переса и випустили молодого форварда Рафу Миру в надії зрівняті рахунок. Господарі кинули всі сили на штурм чужих воріт и пропустили контратаку. Лівайя Вийшов практично 1 на 1 з правого флангу и спокійно переграв Мета Райана.

Господарі поля більшу часть годині атакувалі, малі много моментів, щоб забитих и не Використана їх. Гості ж за весь матч завдан 4 удари в створ воріт господарів и всі смороду виявило гольовімі. Як підсумок, поразка Валенсії в стартовому турі Чемпіонату Испании 16-17 рр.